| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 2.5mm |
| Τύπος Led | SMD 2727 |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υπουργείο | χύτευση σιδήρου |
| Γωνία θέασης | H:100° V:50° |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | > 1000cd/m2 |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μονάδα | 320*160mm |
| Υπουργείο | 640*640mm |
Διατίθεται σε διάφορα επίπεδα των pixel τόσο για εσωτερικές όσο και για εξωτερικές εφαρμογές:
| Εσωτερική οθόνη LED | Εξωτερική οθόνη LED |
|---|---|
| Π2, Π2.5Π3, Π3.91, P4, P4.81, P5, P6, P10 | Π3, Π3.91, P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20 |