| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 6 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τμχ το μήνα |
5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την περίοδο εγγύησης, συνεχίζουμε να παρέχουμε υποστήριξη και υπηρεσίες. Εντός της περιόδου εγγύησης, εάν χρησιμοποιηθεί σύμφωνα με τις οδηγίες, οποιαδήποτε βλάβη του προϊόντος θα επισκευαστεί ή θα αντικατασταθεί. Διαθέσιμες υπηρεσίες συντήρησης εφ' όρου ζωής.
| Τύπος | Εξωτερικό SMD P10 |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32×16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320×160mm |
| Απόσταση θέασης | ≥10m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (Οριζόντια/Κάθετη) |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1200Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65 (Ανθεκτικό στην υγρασία, σκόνη, αντιδιαβρωτικό) |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |