| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 pixel/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 12 έως 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | < 300W/m2 |
| Ζωή | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Να είμαστε ο κορυφαίος προμηθευτής δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων που βοηθούν άλλες εταιρείες να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
Επιλογές συσκευασίας: ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αεροπορικά, θαλάσσια, τρένα ή DHL - επιλέγετε
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για να αποφύγετε καθυστερήσεις.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Συνήθως 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή.
2-5 έτη εγγύηση ποιότητας με δωρεάν αντικατάσταση για μη τεχνητές ζημιές στις μονάδες, τις κάρτες ή τις πηγές ρεύματος.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση σχετικά με τη ρύθμιση της οθόνης, τη διαμόρφωση και τη μετάδοση βίντεο.