| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Ψηφιακά πάνελ LED Premium P6 σχεδιασμένα για εμπορική διαφήμιση με ανώτερη οπτική απόδοση και αξιοπιστία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 27.778 pixels/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 32×32 |
| Μέγεθος Μονάδας | 192×192mm |
| Απόσταση Θέασης | 7-500m |
| Γωνία Θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετη |
| Συχνότητα Ανανέωσης | 3000Hz |
| Κατανάλωση Ενέργειας | <800W> |
| Σύστημα Ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής με δυνατότητα απομακρυσμένης παρακολούθησης |
Διαθέσιμα σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένων θαλάσσιων, αεροπορικών και ταχυμεταφορικών υπηρεσιών.
3ετής κάλυψη εγγύησης για όλες τις εξωτερικές έγχρωμες οθόνες LED P6.