| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P1.667 |
| MOQ: | 8 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
4Σχεδιασμός 3: Η ανάλυση 4:3 του ντουλαπιού είναι ειδική για το κέντρο διοίκησης.
Η τεχνολογία διόρθωσης από σημείο σε σημείο παρέχει καθαρή εικόνα με μεγάλη βαθμίδα.
Η υπερύχια οπτική γωνία εξασφαλίζει καθαρές, φυσικές εικόνες από οποιαδήποτε προοπτική, προσφέροντας μια μεγάλη ανατρεπτική εμπειρία θέασης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 1.667 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 360000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 120x90 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 200x150MM |
| Απόσταση προβολής | 14-300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 7500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Ζωή | 100000ωρες |