| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P10 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 10,000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος ενότητας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 10-300 μέτρα |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Αγωνισμοί Παρατήρησης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 950W/m2, μέσο όρο: 350W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |