| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Υπαίθρια υψηλής φωτεινότητας P6 αδιάβροχα διαφημιστικά SMD LED Billboards για εμπορικό κέντρο, εκκλησία
Περιγραφή προϊόντος οθόνης LED P6 SMD
1. LED SMD3535 με την καλύτερη ομοιομορφία χρώματος, υψηλή αντίθεση για να διατηρήσουν εξαιρετική απόδοση.
2. Η ευρεία γωνία θέασης μπορεί να προσελκύσει περισσότερους περαστικούς’ s προσοχές;
3. Αδιάβροχο εξωτερικού χώρου IP65 Cabinet μέγεθος cαν μπορεί να προσαρμοστεί ως το μέγεθος της οθόνης LED σας;
4. Αντι-UV, σουίτα αρθρωμάτων κατά της παραμόρφωσης, καλή επιπεδότητα για να εξασφαλιστεί η απρόσκοπτη ραφή;
5. Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, χαμηλή θερμότητα, χαμηλός θόρυβος, εξοικονόμηση ενέργειας και προστασία του περιβάλλοντος;
6.Tη φωτεινότητα μπορεί να ρυθμιστεί αυτόματα ως το περιβαλλοντικές αλλαγές;
7.Εξαιρετική εξυπηρέτηση, συμπεριλαμβανομένης της δωρεάν τεχνικής υποστήριξης, όταν στην εγγύηση ή εκτός εγγύησης;
8. Βάσει πιστοποίησης CE, FCC, ROHS.
Εγγύηση:
Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις μονάδες, τα εξαρτήματά μας για δύο ολόκληρα χρόνια.
Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, θα αντικαταστήσουμε ή θα τροποποιήσουμε όλα τα προϊόντα μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λάθος με αυτά. Παρέχουμε συντήρηση εφ' όρου ζωής και χρεώνουμε μόνο για τις πρώτες ύλες.
Παρέχουμε εκπαίδευση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιλαμβάνει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο. Θα παρέχεται οποιοδήποτε σχετικό σχέδιο CAD για το πώς να διορθώσετε την οθόνη και ορισμένες άλλες προτάσεις ειδικών.
Τεχνικές παράμετροι οθόνης LED P6 SMD
| Στοιχείο | Παράμετρος |
| Pixel Pitch | 6mm(H*V) |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 27778dots/m2 |
| Σχήμα LED | SMD3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 192mmx192mm |
| Ανάλυση μονάδας | 32(W)×32 (H)pixels |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/8Σάρωση, σταθερό ρεύμα |
| Φωτεινότητα | ≥5500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 140°(οριζ.), 140° (κατ.) |
| Viewing απόσταση | ≥6m |
| Κλίμακα γκρι | 12-16bits για κόκκινο, πράσινο, μπλε |
| Τάση εισόδου (AC) | 110V ~ 240V |
| Συχνότητα καρέ | 50Hz-75Hz |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1000Hz |
| Λειτουργία Έλεγχος Σύστημα | Nova; Linsn; Colorlight.... |
| Υποστήριξη εισόδου | Σύνθετο βίντεο, S-Video, DVI, HDMI., SDI, HD_SDI |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| MTBF | ≥10.000 ώρες |
| Προστασία Αξιολόγηση | IP65 waterproof |
| Επιπεδότητα της οθόνης | ≤1mm |
| Απόσταση ελέγχου | Cat5E:100m,Multi-Mode Fiber:500m,Single-Mode Fiber:15km |
Η υπηρεσία μας
Υπηρεσία προπώλησης:
1. Απαντήστε σε ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παρέχετε μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις με βάση την απαίτηση του πελάτη.
4. Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη στο εργοστάσιο και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
1. Αναφορά παρακολούθησης στην παραγωγή.
2. Έκθεση ποιοτικού ελέγχου για κάθε παραγγελία.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη.
4. Δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσία μετά την πώληση:
1. Δωρεάν συντήρηση και αναβάθμιση εφ' όρου ζωής.
2. Η περίοδος απάντησης παραπόνων δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες. οδηγίες συντήρησης και λύση προβλημάτων που παρέχονται σε 48 ώρες.
3. Έκθεση παρακολούθησης ικανοποίησης πελατών.
4. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
5. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και λογισμικό συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
Γιατί να μας επιλέξετε;
![]()
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή
αποστολή: αεροπορικώς, δια θαλάσσης, τρένο, DHL, είστε το αφεντικό
![]()