| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Διαφήμιση περιμέτρου ποδοσφαιρικού σταδίου Billboard P5 Στάδιο LED βίντεο πανό
Παράμετροι προϊόντος
| Μέγεθος της γωνίας | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Πιξέλες πίνακα (σημεία) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 pixels/sqm |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 35 kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%~95%RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100 m (χωρίς ρελέ), μονοτροπική ίνα: 20000m, πολυτρόπου ίνες: 500m-20km |
| Δύναμη | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| λειτουργία εμφάνισης | Δοκιμαστική συσκευή |
| Προστασία για εξωτερική επίδειξη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video, VGA, RGB, σύνθετο βίντεο, SDI |
PH10 Περαιμειακές οθόνες LED και διαφήμιση περιμέτρου
Η οθόνη LED του σταδίου είναι ιδανική για χώρους με μεγάλο πλήθος.Σταθερό σώμα προστατεύει την οθόνη από οποιαδήποτε ζημιά, ακόμα και μπάλα υψηλής ταχύτητας.![]()
* LED οθόνη σταδίουΠεριγραφή
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.![]()
* Εφαρμογές της οθόνης LED στο στάδιο
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.![]()
Ευρεία γωνία θέασης για ευρύτερη εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κατακόρυφα, η οποία φτάνει σε μεγαλύτερο αριθμό θεατών.Παρουσίαση σε όλους τους θεατές των ίδιων προϊόντων υψηλής ποιότηταςΑυτό το κάνει κατάλληλο για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Ακριβής Δοκιμή Γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης.Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνον εάν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας την καλύτερη ποιότητα για εσάς.
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή: Διατίθενται ξύλινα κιβώτια για πτήση
Μεταφορά: Αεροπορική, θαλάσσια, DHL, UPS, EMS
* Τεχνική προδιαγραφή
Σύστημα διπλού εφεδρικού ελέγχου
Το σύστημα διπλού εφεδρικού συστήματος αυξάνει την αξιοπιστία και τη σταθερότητα, εξασφαλίζοντας έτσι την ορθή λειτουργία κατά τη διάρκεια της λειτουργίας.![]()
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.![]()
Εμφάνιση οθόνης![]()
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!!!