| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 7 PC |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Εξωτερικό πλήρες χρώμα υψηλής ποιότητας P8 σταθερή εγκατάσταση διαφήμιση LED Digital LED οθόνη τοίχου βίντεο
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3528 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| φωτεινότητα οθόνης | >6500nits (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 850W/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 σημεία × 16 σημεία |
| Μέγεθος ενότητας | 256 mm × 128 mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Απόσταση θέασης | 5-150 μέτρα |
| Γωνία θέασης | Επίπεδο: 105°, κάθετη: 50° |
| Εποχή ζωής | > 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
Να είμαστε ο κορυφαίος προμηθευτής δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων που βοηθούν άλλες εταιρείες να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
Επιλογές συσκευασίας: ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αέρος, θάλασσα, τρένο ή DHL - επιλέγετε
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για ταχύτερη απάντηση.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με διαθέσιμες υπηρεσίες προσαρμογής.
Συνήθως 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή.
2-5 χρόνια εγγύηση ποιότητας, δωρεάν αντικατάσταση για μη τεχνητές ζημιές στις μονάδες, τις κάρτες ή τις πηγές ρεύματος.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή.
Ναι, προσφέρουμε δωρεάν εκπαίδευση για τη ρύθμιση οθόνης, τη ρύθμιση παραμέτρων και την μετάδοση βίντεο.