| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πλήρης έγχρωμη οθόνη LED, Ενοικίαση εσωτερικού χώρου, Πλήρης έγχρωμη οθόνη LED
Χαρακτηριστικά LED Εκκλησίας:
Αυτή είναι η εσωτερική σειρά, αλλά μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ημιυπαίθριος, έχουμε όλα τα είδη των τύπων, έτσι μπορούμε να σας προσφέρουμε τις πλούσιες επιλογές.
Οι σειρές εσωτερικού χώρου έχουμε P1.667, P1.953, P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P5, P6, P10.
Και οι σειρές εξωτερικού χώρου έχουν P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P5.95, P6, P6.67, P8, P10, P12, P16, P20.
Μέχρι στιγμής, εκτός από αυτές τις συμβουλές, θα έχουμε ακόμα άλλα στοιχεία, όπως την οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη.
Εάν έχετε ενδιαφέρον, απλά επικοινωνήστε μαζί μας και θα σας απαντήσουμε σε 24 ώρες.
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας και καλώς ήρθατε να μας στείλετε το ερώτημά σας!!!
![]()
LED εκκλησίαςΠροδιαγραφές:
| Ανάλυση/mm | 3,91 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixel/m² | 65410/τετρ |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 250*250 |
| Προβολή απόστασης | ≥4μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120 (μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60 (μοίρες) |
| Bit διεργασίας σήματος | 10 ή 16 bit |
| Γκρι διαδικασία | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Έλεγχος αποστάσεων | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονοφίλμ: 2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | (1/16) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Ρυθμισμένο εύρος φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση |
| 255 βήματα. Καμία γκρίζα απώλεια | |
| Εκτός ελέγχου | <1/10000 |
| Ωρες εργασίας | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Χρόνος ζωής | 100000 ώρες |
| Life-all-white (φωτεινότητα κατά το ήμισυ) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <700W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <220W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Σημείο LED αυτοέλεγχος, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| οθόνη θερμοκρασίας (χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, |
| στείλτε προειδοποιητικά σήματα στους χειριστές. (χρειάζεται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Φωτεινό πλάτος σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Αδιάβροχος | IP34 |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένη χρωματικότητας) | ±0,003 |
| Αίτημα παροχής ρεύματος | AC220V/60HZ |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος |
Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία υψηλής θερμοκρασίας, αντιδιαβρωτικό, αντικαυστικό, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (εργασίας) | λειτουργεί: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) |
αποθήκευση: 10-95% |
Πλεονέκτημα LED Εκκλησίας:
1) Υψηλός ρυθμός ανανέωσης, υψηλή φωτεινότητα και υψηλή αντίθεση που κάνουν την οθόνη χωρίς καθυστέρηση και κηλίδες κάτω από το φως του ήλιου.
2) Εξοικονόμηση ενέργειας: χαμηλό ηλεκτρικό ρεύμα, λαμπτήρες υψηλής φωτεινότητας, εξοπλισμένοι με τροφοδοτικό μεταγωγής PFC που εξοικονομούν 30% ηλεκτρική ενέργεια.
3) Η φωτεινότητα μπορεί να ρυθμιστεί για να καλύψει την ανάγκη του μεταβαλλόμενου περιβάλλοντος
4) Ευρεία γωνία θέασης: Οι οριζόντιες και κάθετες γωνίες θέασης είναι τόσο μεγάλες που είναι κατάλληλο για ευρεία οριζόντια
5)Προστασία περιβάλλοντος, αντιστατική, ανθεκτική στη σκόνη, καλή απαγωγή θερμότητας, οικονομικά αποδοτική.
6) Ανίχνευση και παρακολούθηση σφαλμάτων: μπορεί να παρακολουθεί την εσωτερική θερμοκρασία, την τάση, τους ανεμιστήρες ψύξης κλπ και την ανίχνευση σφαλμάτων αυτόματα.
7) Υψηλή αξιοπιστία: χρήση τεχνολογίας κατανεμημένης σάρωσης και τεχνολογίας σχεδίασης μονάδων που κάνουν υψηλότερη αξιοπιστία και σταθερότητα.
8) Σταθερό και αξιόπιστο σύστημα: με ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών και μεγάλη διάρκεια ζωής που μπορεί να λειτουργεί συνεχώς για περισσότερες από 24 ώρες και είναι εύκολο να λειτουργήσει το σύστημα.
9) Ευνοϊκό αποτέλεσμα: η χρήση της τεχνολογίας βαθμονόμησης από τελεία σε κουκκίδα κάνει την εικόνα πιο καθαρή και το layering ισχυρότερο.
10) Βολική εγκατάσταση και συντήρηση μονάδων οθόνης.
![]()
![]()
![]()
Πληροφορίες για εμάς:
SCXKειδικεύεται στον τομέα των LED από το 2005. Είμαστε κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος τεχνικής λύσης πλήρους έγχρωμης εσωτερικής και εξωτερικής οθόνης LED, ενοικίασης οθόνης LED, ενοτήτων led όπου στο Shenzhen ctiy, επαρχία Γκουανγκντόνγκ, Κίνα.
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα και μια σειρά εξοπλισμού. Κάθε χρόνο τα προϊόντα μας εξάγονται στο εξωτερικό και είναι δημοφιλή σε πολλές ξένες χώρες, επίσης στη χώρα μας μπορείτε να βρείτε τις πολλές θέσεις εφαρμογής. Όπως σταθμός, αεροδρόμιο, εκκλησία, εμπορικό κέντρο, εμπορικό κέντρο, συναυλία και ούτω καθεξής.
Από σταδίου μέχρι τηλεοπτικούς σταθμούς, συνέδρια και εκδηλώσεις, η SCXK Electronics παρέχει μια ευρεία γκάμα εντυπωσιακών λύσεων οθόνης LED που εξοικονομούν ενέργεια σε βιομηχανικές, εμπορικές και κυβερνητικές αγορές παγκοσμίως.
![]()
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας και να μας ρωτήσετε περισσότερες πληροφορίες, σας περιμένουμε όλη την ώρα!!!