| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Ο ειδικός αδιάβροχος σχεδιασμός της P6 SMD Outdoor LED Billboard την προστατεύει από νερό και σκόνη. Όταν εγκαθίσταται σε εξωτερικούς χώρους, η προστασία είναι σοβαρό ζήτημα. Ειδική προστασία την προστατεύει από κινδύνους του περιβάλλοντος. Υψηλή βαθμολογία IP65 εξασφαλίζει εξαιρετικές ποιοτικές εξόδους σε κάθε συνθήκη.
Η υψηλή ανάλυσηοθόνη LEDείναι γνωστή για την προβολή εξαιρετικής ποιότητας εικόνων και βίντεο σε ευρύτερο κοινό. Πολύ χρήσιμη για εξωτερική διαφήμιση όπως τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Όλες οι εξωτερικές σταθερές σειρές υιοθετούν τροφοδοτικό Meanwhile, αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής έως 82%, χαμηλή απαγωγή θερμότητας και μεγάλη διάρκεια ζωής. Η κανονική αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής τροφοδοτικού είναι κάτω από 80%, και υψηλή απαγωγή θερμότητας, όχι σταθερή, χαμηλό κόστος.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 62500/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος ενότητας/mm | 192*192 |
| Απόσταση θέασης | ≥5m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1800cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45℃ |
| Μέση ισχύς | <280W |
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Με χωρητικότητα παραγωγής μεγάλης κλίμακας και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες όπως έκτακτο απόθεμα για να διατηρηθεί η αδιάκοπη προμήθεια των προϊόντων.
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα. Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα τελειοποιούμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!