| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο χύτευσης σιδήρου |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Τετάρτη | DC5V |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μονάδα | 256*128mm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 15625/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 80x40 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | ≥8m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1800 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Η εξωτερική οθόνη ενοικίασης χρησιμοποιείται κυρίως για εξωτερικές εκδηλώσεις, σκηνικά και ζωντανές εκπομπές.
Συνεχή ποιότητα:Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, τακτικά ενημερωμένος εξοπλισμός και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων εξασφαλίζουν τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε οικονομικά αποδοτικές λύσεις χωρίς να διακυβεύεται η ποιότητα.
Γρήγορη παράδοση:Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των δεσμεύσεων παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να διατηρήσουμε την αδιάλειπτη προμήθεια.
Τέλεια εξυπηρέτηση:Ολοκληρωμένη διαβούλευση πριν από την πώληση και ειδική υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης της χρήσης του προϊόντος για συνεχή βελτίωση.