| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel Pitch | 6mm |
| Χρώμα Τσιπ Λαμπτήρα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 2727 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Κουτί | σίδηρος/χυτό αλουμίνιο |
| MBI | 51024 |
| Γωνία Θέασης | Ο:160° Κ:140° |
| Βέλτιστη Απόσταση Θέασης | ≥6m |
| Τάση | DC5V |
| Σύνθεση Pixel | 1R1G1B |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μέγεθος Κουτιού | 960*960mm |
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 27.778/m² |
| Ανάλυση Μονάδας | 32×32 |
| Μέγεθος Μονάδας | 192×192mm |
| Απόσταση Θέασης | 6-400m |
| Φωτεινότητα Ισορροπίας Λευκού | >4500cd/m² |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια Γωνία Θέασης | 120° |
| Κάθετη Γωνία Θέασης | 60° |
| Συχνότητα Ανανέωσης | >3500Hz |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια Ζωής | 100.000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL express.