| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 3 PC |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Τύπος Led | SMD2727 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >=5m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 5000 cd/m2 |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
Π5 Εξωτερική οθόνη οθόνης LED με ευρεία γωνία θέασης για διαφήμιση σταθερής εγκατάστασης
Οι οθόνες οθόνης LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε:
| Ανάλυση/mm | 128*128 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 40,000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64*32 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | 5-400 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |