| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 6mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2727/3535 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια: 160° Κάθετη: 140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥6m |
| Τάση | DC5V |
| Σύνθεση pixel | 1R1G1B |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192mm |
Η υπαίθρια οθόνη LED P6 πλήρους χρώματος με μπροστινό άνοιγμα για εμπορική διαφήμιση διαθέτει εξαρτήματα υψηλής ποιότητας για ανώτερη απόδοση σε εξωτερικά περιβάλλοντα.
Όλες οι σταθερές υπαίθριες οθόνες χρησιμοποιούν τροφοδοτικά Meanwhile με αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής 82%, προσφέροντας ενεργειακή απόδοση, χαμηλή διάχυση θερμότητας και εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τα τυπικά τροφοδοτικά.
Ιδανική για υπαίθριες διαφημιστικές εφαρμογές, όπως τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς και στάδια. Η οθόνη προσφέρει εξαιρετική ποιότητα εικόνας και βίντεο σε μεγάλο κοινό.
Η αδιάβροχη βαθμολογία IP65 και ο εξειδικευμένος σχεδιασμός μονάδας παρέχουν εξαιρετική προστασία από νερό, σκόνη και περιβαλλοντικούς κινδύνους για αξιόπιστη λειτουργία σε εξωτερικούς χώρους.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 27.778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Κάθετη γωνία θέασης | 120° |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1920Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση κατανάλωση | <300W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμα σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένων θαλάσσιων, αεροπορικών ή ταχυμεταφορικών υπηρεσιών.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού και τυποποιημένης παραγωγής μονάδων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας παράλληλα τα πρότυπα ποιότητας.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των υποσχεθέντων ημερομηνιών παράδοσης, με διαθέσιμες διαδικασίες έκτακτου αποθέματος όταν χρειάζεται.
Συμβουλευτική προ-πωλήσεων και υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης χρήσης προϊόντων και της συνεχούς βελτίωσης.