| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 250000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 128x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256x128 |
| Απόσταση προβολής | ≥2m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/40 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Πεδίο θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 1000W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντίεξη σε υγρασία, ανθεκτικότητα στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδοντική, αντιφλεγόμενη, αντιστατική, αντιδοντική |
| Η υγρασία (εργασία) | εργασιακό: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
Αυτή η εσωτερική / εξωτερική οθόνη LED είναι ειδικά σχεδιασμένη για πρόσοψη στήλων, διαθέσιμη σε κυλινδρικό και τετραγωνικό σχήμα.
Ο σχεδιασμός πρώτης υπηρεσίας διευκολύνει τη συντήρηση όταν χρειάζεται.
Οι τετράγωνες οθόνες LED μπορούν να προσαρμοστούν σε οποιοδήποτε πλάτος των pixel σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου, με ομαδικό έλεγχο για εύκολη λειτουργία.
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, ενημερώνουμε τακτικά τον εξοπλισμό και διατηρούμε τυποποιημένη παραγωγή μονάδων για σταθερή ποιότητα.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν οικονομικά αποδοτικές λύσεις χωρίς να συμβιβάζονται με την ποιότητα.
Δίνουμε προτεραιότητα στην εκπλήρωση των προβλεπόμενων ημερομηνιών παράδοσης, εφαρμόζοντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο.
Προ πωλήσεων: Αξιολογούμε προσεκτικά τις απαιτήσεις και προτείνουμε τα κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Παρακολουθούμε τη χρήση του προϊόντος για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.