| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 τ.μ. |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 10-300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | Στατική οδήγηση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | > 500 ώρες |
| Ζωή | >100000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας -20°C έως +50°C |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | < 800w |
| Μέση ισχύς/m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, μέτρηση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (ανάγκη προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |