| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πάνελ LED P5 Smd 1921 Rgb 32x32 Module Οθόνη LED Διαφήμισης Υψηλής Ανάλυσης
Εφαρμογή Ενοικιαζόμενης Οθόνης LED P5
Σίγουρα η καλύτερη επιλογή για υπαίθρια διαφήμιση, αυτή η ενοικιαζόμενη οθόνη LED διαθέτει ορισμένα χαρακτηριστικά που την καθιστούν εξαιρετικά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να λειτουργήσει σε διαφορετικά επίπεδα φωτεινότητας και σε εξωτερικές συνθήκες. Η ενοικιαζόμενη οθόνη LED μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε σκηνές, τράπεζες, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, σταθμούς, KTV, στάδια, αεροδρόμια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Ενοικιαζόμενη Οθόνη LED P5Υψηλή Κλίμακα Γκρι - Καλύτερη Εικόνα
Η οθόνη LED μας κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικά καλύτερης ποιότητας, αγορασμένα από τους πιο αξιόπιστους προμηθευτές. Τα τελικά προϊόντα διαθέτουν ανώτερη ποιότητα και προσφέρουν τις καλύτερες αποδόσεις. Ο υψηλός ρυθμός ανανέωσης και η κλίμακα γκρι διασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη.
Ενοικιαζόμενη Οθόνη LED P5Ευρεία Γωνία Θέασης για Ευρύτερη Εμβέλεια
Η οθόνη διαθέτει ευρεία γωνία θέασης 120° οριζόντια και 120° κάθετα, η οποία προσεγγίζει περισσότερους θεατές. Η ποιότητα της εικόνας παραμένει απρόσκοπτη σε όλες τις κατευθύνσεις και σε απόσταση, παρουσιάζοντας σε όλους τους θεατές τις ίδιες υψηλής ποιότητας αποδόσεις. Αυτό την καθιστά κατάλληλη για μεγάλες συγκεντρώσεις.
Ενοικιαζόμενη Οθόνη LED P5Αυστηρή Δοκιμή Γήρανσης
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρή δοκιμή γήρανσης. Η δοκιμή γήρανσης 72 ωρών διεξάγεται χωρίς νεκρά LED, αχνά LED, χρωματική απόκλιση και μωσαϊκό. Το προϊόν εισάγεται στην αγορά μόνο εάν περάσει τη δοκιμή γήρανσης, διασφαλίζοντας την καλύτερη ποιότητα για εσάς.
Τεχνικές Παράμετροι Ενοικιαζόμενης Οθόνης LED P5
| Μέγεθος pixel (pitch) | 5mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Pixels πάνελ (κουκκίδες) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Κλίμακα χρωμάτων | 256-65536 βαθμοί/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα pixel | 40000 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Απόσταση θέασης | 5-150m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τετραγωνικό μέτρο |
| Καθαρό βάρος | 8kg/τεμάχιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | —25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%—95% RH |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα εναλλαγής καρέ | >150 καρέ ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100m (χωρίς ρελέ), οπτική ίνα μονής λειτουργίας: 20000m, οπτική ίνα πολλαπλής λειτουργίας: 500m-20km |
| Τροφοδοσία | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Λειτουργία οδήγησης | οδήγηση σταθερού ρεύματος |
| Λειτουργία εμφάνισης | VGA640X480—VGA1600X1024 |
| Προστασίες για εξωτερική οθόνη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video; VGA; RGB; Composite Video; SDI |
![]()
Διαδικασία Εγκατάστασης
![]()
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: Διατίθενται ξύλινη θήκη & θήκη πτήσης
Αποστολή: Αεροπορικώς, Θαλασσίως, DHL, UPS, EMS
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσο καιρό χρειάζεται για την παράδοση;