| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Εσωτερικού Χώρου SMD P3 | |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 111111/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192mm |
| Απόσταση θέασης | ≥3m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονοφίλμ: 5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/8 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βημάτων. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος Χρόνος μεταξύ Βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-πλήρως λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/㎡ | <900W |
| Μέση ισχύς:/㎡ | <300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος μεταξύ κέντρων φωτεινών σημείων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Απαίτηση τροφοδοσίας | AC85-264V (50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης: 10-95% |