| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Η οθόνη LED υψηλής ανάλυσης προσφέρει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε ευρύ κοινό. Ιδανική για εξωτερικές διαφημιστικές εφαρμογές, όπως τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Σχεδιασμένη για εξωτερικές εγκαταστάσεις, αυτή η οθόνη παράγει υψηλή φωτεινότητα με εξαιρετική ευκρίνεια. Η ανώτερη φωτεινότητα και οι δυνατότητες υψηλής ευκρίνειας της οθόνης LED PH10 εξασφαλίζουν εξαιρετική ποιότητα εικόνας, καθιστώντας την ιδανική για σκηνές, τράπεζες, αυτοκινητόδρομους, προωθητικές ενέργειες, σταθμούς, στάδια και άλλες εξωτερικές τοποθεσίες.
| Εξωτερικό P10 | |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση θέασης | ≥9m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5500cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονοφίλμ:5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | σταθερή οδήγηση στατική |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/㎡ | <600W |
| Μέση ισχύς:/㎡ | <200W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός μας ανανεώνεται τακτικά. Η μοναδική μας τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής επιτρέπουν την αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Προωθούμε συνεχώς την τεχνική καινοτομία και τη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών μας.
Τιμούμε τις δεσμεύσεις παράδοσης και εφαρμόζουμε ειδικές διαδικασίες όπως έκτακτο απόθεμα για τη διατήρηση αδιάκοπης παροχής προϊόντων.
Προ-πωλήσεις: Εξετάζουμε προσεκτικά τις απαιτήσεις αγοράς σας και προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων για τη συνεχή βελτίωση των προσφορών μας.
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!