| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
IP65 Βίντεο ψηφιακό φορτηγό τοποθετημένη LED οθόνη πλήρους χρώματος 10mm Pixel Pitch
*Περιγραφή του προϊόντος των οθονών LED για φορτηγά οχήματα P10
1Η οθόνη LED: Χρησιμοποιεί εισαγόμενα τσιπ EPISTAR, υψηλό επίπεδο φωτισμού, μακρά διάρκεια ζωής και υψηλή συχνότητα ανανέωσης και εύκολη συντήρηση.
2Η γεννήτρια είναι ειδικά σχεδιασμένη για αυτό το στυλ, χαμηλότερο θόρυβο και σταθερή.
3. Σύστημα ανύψωσης της οθόνης LED: Χρησιμοποιούμε τα ηλεκτρικά βάζει ως το σύστημα ανύψωσης, δεδομένου ότι η συγχρονισμός Το σφάλμα των δύο ηλεκτρικών στροφών είναι μόνο 1mm.
4Κλιματιστικό οχήματος: Η σημαντικότερη λειτουργία του είναι η ψύξη της οθόνης LED και της γεννήτριας, θα μπορούσε επίσης να ψύξει το βαγόνι και να παρέχει ένα πολύ άνετο περιβάλλον για το προσωπικό.Ο αέρας του οχήματος
Το κλιματιστικό έχει επίσης εξαιρετικό δείκτη ανθεκτικότητας σε σεισμούς και δείκτη ανθεκτικότητας σε νερό.
5Πολυμέσων σύστημα ελέγχου: Ενσωματωμένο ντουλάπι ελέγχου με βιομηχανικό υπολογιστή, ενισχυτή και κουμπιά λειτουργίας μαζί.Θα μπορούσες να το κάνεις ζωντανά. ηχογράφηση και μετάδοση, μετάδοση τηλεοπτικών προγραμμάτων, ζωντανό καραόκε κλπ.
* Εφαρμογές των προϊόντων μας
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
* Τεχνική προδιαγραφή των οθονών LED για φορτηγά οχήματα P10
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 12 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | -< 800w |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Διαδικασία εγκατάστασης
![]()
![]()
![]()
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη
Πληρωμή: 30% προκαταβολή T/T, πριν από την έξοδο από το εργοστάσιο πρέπει να πληρώσει το υπόλοιπο 70% T/T.
Μεταφορά: Με αέρος, θάλασσα, DHL κλπ.