| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | 527$-721$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91mm |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο/σιδηρίδιο χύτευσης με έλαση |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Πιξέλες πυκνότητα | 65410 |
| Σύστημα ελέγχου | LSN/NoVa |
| Μέγεθος ενότητας | 250*250 χιλιοστά |
| Διάταξη LED | RGB 3 σε 1 |
| Μέγεθος του ντουλάπιου (H × V) | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Πίτσα των pixel | 3.91mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 250 × 250 χιλιοστά |
| Μοντέλο βάρους | 0.35 κιλά |
| Ανάλυση ενότητας | 64 × 64 σημεία |
| Μονούλες ανά ντουλάπι | 8pcs |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Αλουμίνιο χύτευσης με ένεση |
| Βάρος του ντουλαπιού | 12.5 κιλά |
| Απόφαση του υπουργικού συμβουλίου | 128×256 κουκίδες |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
| Πιξελική πυκνότητα | 65410 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 5000 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 1000W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 350 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥1000 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥50000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση |
| Μέθοδοι ελέγχου | Υπολογιστής, βιντεοσύγχρονη, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, διαδίκτυο |
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.