| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 27778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 |
| Απόσταση θέασης | 5-400m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3500Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς/W | <900W |
| Μέση ισχύς/W | <350W |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Προστασία συστήματος | Αντι-υγρασία, αντι-σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντι-διάβρωση, αντι-καύση, αντι-στατική, αντι-δόνηση |
Η μεγαλύτερη προσοχή μας είναι στην ποιότητα του προϊόντος. Η βασικότερη εγγύησή μας: χρόνος γήρανσης άνω των 24 ωρών. Ποσοστό ελαττωματικών pixel λιγότερο από 0,0001. MTBF άνω των 10000 ωρών. Εγγυόμαστε υψηλή φωτεινότητα και μεγάλη διάρκεια ζωής.
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής, διαθέτουμε δικά μας εργοστάσια και γραμμές παραγωγής. Χωρίς ενδιάμεσους και εμπορικές εταιρείες, η τιμή μας είναι πιο ανταγωνιστική, η ποιότητα πιο αξιόπιστη.
Υψηλή φωτεινότητα και καθαρό αποτέλεσμα εμφάνισης LED με εύκολο σύστημα ελέγχου που σας επιτρέπει να γίνετε εύκολα ζηλευτοί ειδικοί στις οθόνες LED.
Διαθέτουμε αρκετές αυτόματες γραμμές παραγωγής που μπορούν να καλύψουν την απαίτηση για υψηλής ποιότητας οθόνες LED.