| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Οθόνη Βίντεο LED Μεγάλης Οθόνης Τηλεόρασης P2 Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Λεπτής Κλίμακας HDπροσφέρει εξαιρετική οπτική απόδοση με υψηλή ανάλυση και φωτεινότητα για εσωτερικές εφαρμογές.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 250.000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 160x80 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Απόσταση θέασης | ≥2m |
| Φωτεινότητα | >1000cd/m² |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέση: <280W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
Ιδρύθηκε το 2005, εξυπηρετούμε πελάτες σε πάνω από 50 χώρες παγκοσμίως. Ως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, ενσωματώνουμε επιστημονική έρευνα, σχεδιασμό, παραγωγή, συντήρηση, πωλήσεις και ολοκλήρωση συστημάτων με:
Διαθέσιμη σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης θαλάσσιας, αεροπορικής ή DHL express.
Η ομάδα μας δεσμεύεται να σας παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες σας σε οθόνες LED!