| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Τύπος LED | SMD1921 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 320mm*160mm |
| Τάση λειτουργίας | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 χρόνια |
| Πυκνότητα κουκκίδων | 62500 |
| Πιστοποιητικά | CE,RoHs,FCC,ISO |
| Pixel Dots | 80*40 |
| Μέγεθος οθόνης | 640*640mm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση | 4mm |
| Διαμόρφωση Pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα Pixel | 62500/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 256*128mm |
| Απόσταση θέασης | ≥4m |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |