| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εξωτερικές ψηφιακές πινακίδες βίντεο Full Color P8 Μεγάλες διαφημιστικές οθόνες LED
*Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο γιαΔείχνει ροή.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας τηντεχνολογία για ωραία εικόνα.
* Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P8 | |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 15625m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256*128 |
| Απόσταση προβολής | 12 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | -< 800w |
| Μέση ισχύς: /m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
* Διαδικασία παραγωγής
1) Έρχουσα επιθεώρηση→2) SMD→3) Εναρμόνιση
→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά την συγκόλληση→6) Δοκιμές
→7) Ημιτελή γήρανση→8) Συνδυασμός μονάδων
→9) Κόλληση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
![]()
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
* Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνέχισε την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνης, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντέλα παραγωγή διασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχουν χτίσει
Εμείς πάντα να επιμείνουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους για την
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε να την εκπληρώσουμε.
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώλησης: Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε κατάλληλα προϊόντα για - Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
* Συχνές ερωτήσεις
Τι είδους όρους πληρωμής μπορείτε να δεχτείτε;
Μπορούμε να δεχτούμε T / T και Western Union.
Τι γίνεται με την ποιότητα της οθόνης;
Ελέγχος σε όλη τη διαδικασία παραγωγής και 100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή
Η συνέχιση των προϊόντων μας.
Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Μέσα σε 7-35 ημέρες ανάλογα με την περιοχή και την ποσότητα σας.
Είναι ανταγωνιστική η οθόνη LED;
Ναι, είμαστε ο κατασκευαστής οθόνης LED για περισσότερα από 10 χρόνια. Η μαζική και επαγγελματική παραγωγή εξασφαλίζουν
Το LED δείχνει την ανταγωνιστικότητα μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας για να εξοικονομήσετε περισσότερο χρόνο και να κερδίσετε υψηλά κέρδη!