| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 320 mm*160 mm |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| Σφιχτότητα σημείων | 15625 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHs, FCC, ISO, CB |
| Φώτα LED | SMD3535 (LED υψηλής φωτεινότητας) |
| Πρότυπο LED | Πραγματικά Pixel (1R1G1B) |
| Κόκκινο μήκος κύματος | 625-630 nm |
| Πράσινο μήκος κύματος | 515-530 nm |
| Μπλε μήκος κύματος | 465-475nm |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 320 mm x 160 mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32 σημεία x 16 σημεία |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960 mm x 960 mm |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου | 120 pixel x 120 pixel |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρο |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625pixels/sq.m. |
| Φωτεινότητα | > 5000cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 110° H, 50° V |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 1m ~ 150m |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 1000w/m2, μέσο όρο: 280w/m2 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 3000hz |
| Τεχνολογία | Διάταξη 1 |
| Δυναμική τάση | DC5V, 40A |
| Επίπεδα σκιάς γκρι | 1024 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7 εκατ. (R1024 x G1024 x B1024) |
| ΜΤΠΔ | 10,000 ώρες |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP64 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~65°C |
| Εργασιακή υγρασία | 10% έως 99% |