| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | Χωρίς όριο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60HZ |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | ≥1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Απόσταση θέασης | 10-400 μέτρα |
| Σφιχτότητα | 10000 εικονοστοιχίες |
| Τύπος χρώματος | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 200W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +55°C |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδερωμένο αλουμίνιο |
| Βάρος του ντουλαπιού | 32.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/οπίσθια προστασία IP65 |
| Υλικό | Σίδηρο/Αλουμίνιο χύτευσης |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος | 960*960mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Ποσότητα μονάδας | 4*6 |
| Σφιχτότητα | 1000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥5500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 110 |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP65/IP43 |
| Μη επίπεδη | 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | 1 mm |
| Βάρος | 10-40 κιλά |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 300 Hz/s |
| Γάση γκρι | 16777216 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με το χέρι & 8 βαθμός με αυτο-οπτική / χρώμα |
| Σημείο εισόδου | RF, S-video, RGB, RGBHV, YUV, YC & σύνθεση, κλπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακα μη γραμμικής επεξεργασίας PCTV + κάρτα οθόνης DVI + κάρτα κύριου ελεγκτή + μετάδοση οπτικών ινών (προαιρετικό) |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0002 |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός μας ενημερώνεται τακτικά.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητά μας και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, προωθώντας παράλληλα την τεχνική καινοτομία προς όφελος των πελατών.
Εκπληρώνουμε τις δεσμεύσεις παράδοσης και εφαρμόζουμε ειδικές διαδικασίες όπως απογραφή έκτακτης ανάγκης για να διατηρήσουμε αδιάλειπτη προμήθεια προϊόντων.
Προ πωλήσεων: Εξετάζουμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Παρακολουθούμε τη χρήση του προϊόντος για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.