| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 27778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 |
| Απόσταση θέασης | 5-400m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3500Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45℃ |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |