| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τεμάχια το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P6 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27,778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος ενότητας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 5-400 μέτρα |
| Φωτεινότητα | > 8000cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κατακόρυφη |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 900W/m2, μέσο όρο 350W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |