| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1 η/υ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Λύση εξωτερικής οθόνης LED υψηλής απόδοσης για εμπορική διαφήμιση με ανώτερη φωτεινότητα και ανθεκτικότητα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή Εξωτερικής SMD P8 |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 15625/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 80x40 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Απόσταση θέασης | 8-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Ρυθμιζόμενη μεμονωμένο σημείο |
| Ρύθμιση χρώματος | Ρυθμιζόμενη μεμονωμένο σημείο |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετα |
| Επεξεργασία σήματος | 10 ή 16bit |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις οθονών LED, όπως:
Τα προϊόντα μας πληρούν διεθνή πρότυπα με πιστοποιήσεις CE, FCC και Rhos. Τα νέα προϊόντα υποβάλλονται σε αυστηρούς ελέγχους για να διασφαλιστεί η συμμόρφωση με όλες τις απαιτήσεις.
Με πάνω από 8 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή LED, εστιάζουμε στην ποιότητα και την εξυπηρέτηση, διατηρώντας παράλληλα ανταγωνιστικές τιμές για την τοπική σας αγορά.
Χρησιμοποιούμε υλικά υψηλής ποιότητας (PCB, πλαστικά, λαμπτήρες LED, IC) και προσφέρουμε ευκαιρίες επιθεώρησης εργοστασίου. Τεκμηριώνουμε τα στάδια παραγωγής με φωτογραφίες για διαφάνεια.
Παρακολουθούμε την ποιότητα των υλικών σε παρτίδες παραγωγής και ενσωματώνουμε σχόλια πελατών για να βελτιώσουμε τα προϊόντα μας.
Προ-διαμορφώνουμε συστήματα ελέγχου ή προτείνουμε κατάλληλες κάρτες ελέγχου. Η απομακρυσμένη υποστήριξη μέσω TeamViewer ή αρχείων διαμόρφωσης είναι διαθέσιμη.
Περιλαμβάνουμε ανταλλακτικά με τις παραγγελίες για μικρές επισκευές. Για πλήρεις οθόνες, συνιστούμε την αγορά εφεδρικών μονάδων.
Μικρές χρωματικές αποκλίσεις ενδέχεται να εμφανιστούν μεταξύ των παρτίδων παραγωγής του ίδιου τύπου προϊόντος.