| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C, D/A |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 4 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Μέσος όρος ΧΩΡΙΑ αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | >=4m |
| Ζωή LED | 10000 ώρες |
| Ανάλυση ενότητας | 64*32 σημεία |
| Μέγεθος μονάδας | 256*128mm |
| Τύπος εικονοστοιχείων | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Χρώμα pixel | RGB |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξέλες LED | SMD1921 |
| Πιξέλες απόσταση | 4 χιλιοστά |
| Ποσοστό επίλυσης | 80*40 |
| Δρόμος οδήγησης | 1/10 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 80W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +55°C |
| Υλικό | Άλλες συσκευές για την επεξεργασία των υλικών |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 1024*768mm/512*512mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 96*96 |
| Ποσότητα μονάδας | 2*4 |
| Σφιχτότητα | 62500 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Άγγελος οριζόντιας θέσης | 110 |
| Αγγελος κατακόρυφης θέσης | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP67/IP65 |
| Μη επίπεδη | < 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | < 1 mm |
| Βάρος | 32 kg ή 6 kg |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 750W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | 800-3840Hz |
| Γάση γκρι | 1024*1024*1024 βαθμός/1073741824 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με αυτο-οπτική / χρώμα & 8 βαθμός με το χέρι |
| Σημείο εισόδου | RF, S-video, RGB, RGBHV, YUV, YC&Composition, κλπ. |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0001 |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ενημερώνεται τακτικά.
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, διατηρούμε αποτελεσματική ενοποιημένη παραγωγή.
Δεσμευόμαστε για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης και χρησιμοποιούμε ειδικές διαδικασίες όπως απογραφή έκτακτης ανάγκης για να διατηρήσουμε αδιάλειπτες προμήθειες.
Προ πωλήσεων:Οι απαιτήσεις σας εκτιμώνται ιδιαίτερα με κατάλληλες συστάσεις προϊόντων.
Μετά την πώληση:Παρακολουθούμε τη χρήση του προϊόντος για να βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.