| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πλήρες χρώμα εξωτερικό κινητό φορτηγό LED οθόνη διαφήμιση υψηλό ποσοστό ανανέωσης 3 χρόνια εγγύηση
Γνωστά εμπορικά σήματα Επιλογή πρώτης ύλης
1)LED: γνωστή διεθνής μάρκα, με ευρεία γωνία θέασης, μικρή εξασθένιση, καλή διάχυση θερμότητας και έντονα χρώματα.
2) Οδήγηση IC: διάσημες μάρκες όπως, Ταϊβάν MBI, Ιαπωνική Toshiba, αποφεύγεται το ελαττωματικόφαινόμενα, όπως το σκοτεινό φωτεινό, το εικονικό φως κλπ.
3) Τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας: βιομηχανική δύναμη μάρκα.
4) Συνδετήρας: Οι μάρκες αεροπορικής ποιότητας εξασφαλίζουν τη σταθερή μετάδοση ισχύος και σήματος.
5) Πίνακας PCB: υιοθετήστε σχέδιο τεσσάρων στρωμάτων.
6) Εύκολη εγκατάσταση: 100 κομμάτια ντουλάπιων μπορούν να ολοκληρωθούν σε μία ώρα από ένα άτομο.Η αντικατάσταση οποιουδήποτε ντουλαπιού μπορεί να γίνει μέσα σε 50 δευτερόλεπτα.
* Εφαρμογές των προϊόντων μας
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
*Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ. Εύκολο στη μεταφορά και εγκατάσταση & εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο
για εκπομπές ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την
τεχνολογία για ωραία εικόνα.
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 10-300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | -< 800w |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
![]()
![]()
![]()
Συσκευή και αποστολή
![]()