| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
P8 Υψηλής ανάλυσης Προσαρμοσμένες διαφημιστικές οθόνες LED Αδιάβροχες Υπερ λεπτές
* Υψηλή φωτεινότητα, υψηλή αξιοπιστία
Η εγκατάσταση σε εξωτερικούς χώρους απαιτεί από τις οθόνες να παράγουν υψηλή φωτεινότητα.Η υψηλή φωτεινότητα και τα χαρακτηριστικά υψηλής ευκρίνειας της οθόνης LED PH10 για εξωτερική διαφήμιση εξασφαλίζουν υψηλής ποιότητας εικόνες - καθιστώντας την ιδανική για σκηνή, τράπεζες, αυτοκινητόδρομους, προώθηση, σταθμό, στάδιο και άλλους υπαίθριους χώρους.
![]()
*Τεχνικές προδιαγραφές
| Εξωτερικό SMD P8 | |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 156250m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 40*20 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 8 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/4 σάρωση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | -< 800w |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
Εργαστήριο:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
* Τα πλεονεκτήματά μας
Επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED
1Υπηρεσία OEM, χωρίς MOQ
2- Εύκολη εγκατάσταση, τακτικά είδη σε αποθέματα
3Προσφέροντας δωρεάν σχεδιαστικό σχέδιο όπως ζητήθηκε.
4Η ελεγχόμενη από απόσταση λειτουργία και η ρύθμιση είναι διαθέσιμες.
5- Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, είσαι το αφεντικό.
6Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8Εξαιρετική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, εργοστασιακή τιμή και να σας εγγυηθούν ποιοτικά προϊόντα.
* Διαδικασία παραγωγής
1) Εισερχόμενη επιθεώρηση→2) SMD→3) Plug-in→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά την συγκόλληση→6) Δοκιμή→7) Ημιτελή γήρανση→8) Συνέλευση μονάδας→9) Κολλήση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
* Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνέχισε την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνης, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντέλα παραγωγή διασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχουν χτίσει
Εμείς πάντα να επιμείνουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους για την
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε να την εκπληρώσουμε.
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση: Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!!!