| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 10mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Αδιάβροχο | ip65 |
| Κουτί | Σίδηρος ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Μονάδα | 320*160mm |
| Μέγεθος κουτιού | 960*960mm |
Η υψηλή ανάλυση πινακίδα LED είναι γνωστή για την προβολή εικόνων και βίντεο εξαιρετικής ποιότητας σε ευρύτερο κοινό. Ιδιαίτερα χρήσιμη για εξωτερική διαφήμιση σε τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Το κουτί της εξωτερικής πινακίδας LED SMD P10 διαθέτει μοναδικό στιβαρό σχεδιασμό που καθιστά εύκολη τη μεταφορά και την εγκατάσταση. Το ελαφρύ κουτί είναι εύκολο στη μεταφορά και εξοικονομεί κόστος μεταφοράς. Είναι ανθεκτικό σε ζημιές και διαρκεί μια ζωή. Επιλέξτε από διαφορετικά τυπικά χρώματα κουτιών.
| 1 | Βήμα pixel | 10mm |
|---|---|---|
| 2 | Διαμόρφωση pixel | 3-σε-1 1R1G1B |
| 3 | Πυκνότητα pixel | 10000 κουκκίδες/m2 |
| 4 | Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| 5 | Ανάλυση μονάδας | 32*32 κουκκίδες |
| 6 | Τάση εισόδου μονάδας | 5V |
| 7 | Μέγιστη κατανάλωση | 450W |
| 8 | Μέση κατανάλωση | 150W |
| 9 | Χρώμα ισορροπίας λευκού | 6000-15000K |
| 10 | Μέγεθος πλαισίου | Μ:1100mm Υ:410mm,Π:157mm(κάτω),75mm(πάνω) |
| 11 | Καθαρό μέγεθος οθόνης | 960mm*960mm |
| 12 | Ανάλυση οθόνης | 192*64 κουκκίδες |
| 13 | Φωτεινότητα | >5000cd/m2 |
| 14 | Αντίθεση αντίθεσης | >8000:1 |
| 15 | Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| 16 | Κάθετη γωνία θέασης | 120° |
| 17 | Βέλτιστη απόσταση θέασης | 5m |
| 18 | Ποσοστό ελαττωμάτων | ≤3/10000 |
| 19 | Χρώμα | 16777216 |
| 20 | Έλεγχος φωτεινότητας | Κόκκινο, Πράσινο και Μπλε 256 Βαθμίδες/Κάθε |
| 21 | Έλεγχος φωτεινότητας | 100 συνεχώς ρυθμιζόμενο, αυτόματο / χειροκίνητο |
| 22 | Συχνότητα επανάληψης | >60-85Hz |
| 23 | Συχνότητα σάρωσης | >1920Hz |
| 24 | Λειτουργία σάρωσης | 1/4 σάρωση |
| 25 | Μέθοδος οδήγησης | Σταθερό ρεύμα |
| 26 | Τροφοδοτικό | DC12V |
| 27 | Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| 28 | Ρυθμός αλλαγής φωτεινότητας | <5% |
| 29 | Θερμοκρασία χρώματος | 3500~12000 (Λευκό πεδίο:6500-12000) |
| 30 | Συντεταγμένες ισορροπίας λευκού | Γύρω από X:Y=0.27:0.29 |
| 31 | Λειτουργία ελέγχου | 3G/4G/Δίκτυο γης/WIFI |
| 32 | GPS | Ναι |
| 33 | Επιπεδότητα επιφάνειας οθόνης | <1mm |
| 34 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°~+60° |
| 35 | Υγρασία λειτουργίας | 10%-95%RH |
| 36 | Προστασία οθόνης | Αδιάβροχη, ανθεκτική στη σκουριά, ανθεκτική στη σκόνη, αντιστατική, αντιμυκητιακή |
| 37 | Προστασία τροφοδοσίας | Με προστασία υπερθέρμανσης, υπερβολικού ρεύματος, υπέρτασης |
| 38 | Ομοιομορφία | Μεταξύ γειτονικών pixel: ≤5%; Μεταξύ γειτονικών μονάδων:≤3% |
| 39 | Μηχανική ακρίβεια | Επιπεδότητα μονάδας <1.5mm ακρίβεια συγκόλλησης <1mm |
| 40 | Βάρος οθόνης | 23kg |
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός αναβαθμίζεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη παραγωγή μονάδων διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική παραγωγή μονάδων. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την τηρήσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες, όπως έκτακτο απόθεμα, για να διατηρηθεί η αδιάκοπη προμήθεια των προϊόντων.
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.