| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 2121 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αγγελος που κοιταζει | H:160°, V:140° |
| Σχετική υγρασία | ≤95%RH |
| Κανονικό μέγεθος ντουλάπις | 960mmx960mm |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Χρόνος εγγύησης | 3 έτη |
| IC | MBI 5024 IC |
Η υψηλής ανάλυσης διαφημιστική πινακίδα LED παρέχει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε ευρύ κοινό.αυτοκινητοδρόμους, σταθμούς, σταθμούς και άλλους υπαίθριους χώρους.
Ο ειδικός αδιάβροχος σχεδιασμός του P6 SMD Outdoor LED Billboard παρέχει ανώτερη προστασία από την είσοδο νερού και σκόνης.Η βαθμολογία IP65 εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε όλες τις περιβαλλοντικές συνθήκες.
Οι εξωτερικές σταθερές οθόνες μας χρησιμοποιούν προνομιακές πηγές ενέργειας με αναλογία μετατροπής ηλεκτρο-οπτικής έως και 82%, με αποτέλεσμα χαμηλή απώλεια θερμότητας και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.Τα τυποποιημένα ενεργειακά πηγές παρέχουν συνήθως μικρότερη από 80% απόδοση μετατροπής με υψηλότερη θερμική ισχύ.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 62500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192 |
| Απόσταση προβολής | ≥ 5m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 120° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | < 300W/m2 |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή συσκευασίες αεροπορικών θήκων.
Συνεχή ποιότητα:Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε τακτικές ενημερώσεις εξοπλισμού και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων για να διασφαλίσουμε τη σταθερή ποιότητα του προϊόντος.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και οι αποδοτικές διαδικασίες παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές χωρίς να διακυβεύεται η ποιότητα.
Πιστή παράδοση:Σεβόμαστε όλες τις δεσμεύσεις παράδοσης, εφαρμόζοντας ειδικές διαδικασίες όταν είναι απαραίτητο για να διατηρήσουμε την αδιάλειπτη παροχή.
Πλήρης εξυπηρέτηση:Από προ-πώληση συμβουλές για την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε πλήρη εξυπηρέτηση σε όλο τον κύκλο ζωής του προϊόντος.
Η επαγγελματική μας ομάδα δεσμεύεται να παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED.