| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πάνελ πίστας χορού LED RGB πολύχρωμα, σχεδιασμένα για γάμους, εκδηλώσεις και πάρτι με απεριόριστα προγραμματιζόμενα εφέ και ζωντανές χρωματικές απεικονίσεις.
| Προδιαγραφές LED | |
|---|---|
| Τύπος | SMD |
| Πρότυπο LED | Real Pixel(1R1G1B) |
| Μήκος κύματος κόκκινου | 625-630nm |
| Μήκος κύματος πράσινου | 515-530nm |
| Μήκος κύματος μπλε | 465-475nm |
| Προδιαγραφές Μονάδας | |
|---|---|
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Ανάλυση | 52x52 κουκκίδες |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Προδιαγραφές Κουτιού | |
|---|---|
| Μέγεθος Κουτιού (Π*Υ) | 500x500mm |
| Ανάλυση Κουτιού | 104x104 κουκκίδες |
| Πυκνότητα Pixel | 43222 κουκκίδες/m² |
| Βάρος Κουτιού | ≤6.5kg |
| Υλικό | Αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση |
| Επιπεδότητα κουτιού | ≤0.3mm |
| Εφαρμογή | Sanning | Μοντέλο | Μέγεθος Μονάδας (mm) | Πυκνότητα | Ονομαστική/Μέση Ισχύς | Μέγεθος Κουτιού (mm) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DJ | 1/16 | P5 - Κύβος του Ρούμπικ | 2.71 x 1.35 | 40000 | 2500W/2000W | 2710x 1350 |
| DJ | 1/16 | P5- Κουκουβάγια | 2090 x 1210 | 40000 | 2500W/2000W | 2090 x 1210 |
| Εσωτερική Πίστα Χορού | 1/5 | P6.25 | 250 x 250 | 25600 | 1000W/600W | 1000 x 500 |
| Εξωτερική Πίστα Χορού | 1/5 | P6.25 | 250 x 250 | 25600 | 1000W/600W | 1000 x 500 |