| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Υψηλής ποιότητας κυρτή οθόνη βίντεο LED SMD για εφαρμογές βιτρίνας.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3.91-7.82mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Μέγεθος καμπίνας | 500*500MM/500*1000MM |
| Μέσος Όρος Μη Βλαβών | >=1000 ώρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Στυλ εγκατάστασης | Σταθερή εγκατάσταση ανάρτησης |
| Pixel Pitch | 5mm | 6mm | 8mm | 10mm | 12mm | 16mm |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Μέγεθος πλακέτας (mm) | 1000*500 | 1000*500 | 1000*500 | 1000*1000 | 1000*1000 | 1000*1000 |
| Παραγγελία | 8 τ.μ. | 8 τ.μ. | 8 τ.μ. | 8 τ.μ. | 8 τ.μ. | 8 τ.μ. |
| Βάρος (kg/m2) | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Φωτεινότητα (/m2) | >6000 | >5500 | >4200 | >4200 | >3000 | >3000 |
| Τυπικό μέγεθος καμπίνας (ΜxΥxΠ) | Προσαρμόσιμο |
| Απλό μέγεθος καμπίνας | Προσαρμόσιμο |
| Υλικό καμπίνας | Σίδηρος |
| Φωτεινότητα | 5500~6500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 110°, Κάθετη 70° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | ≥10M |
| Επίπεδο γκρι | 16bit |
| Ποσότητα χρωμάτων | 281 τρισεκατομμύρια |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Ρυθμός καρέ | 60fps |
| Τάση εισόδου | AC220V/50Hz ή AC110V/60Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας (Μέγιστη/Μέση) | 650/260 W/m2 |
| Σώμα οθόνης | Τυπικός σίδηρος 8 kg/m2 |
| MTBF | >10.000 H |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 H |
| Βαθμός IP | IP43 |
| Θερμοκρασία | -20℃~60℃ |
| Υγρασία | 10%~90% |
| Σύστημα ελέγχου | Samosir |
Διατίθενται επιλογές συσκευασίας σε θήκη πτήσης ή ξύλινη θήκη. Οι μέθοδοι αποστολής περιλαμβάνουν:
Με express courier: περίπου 3 έως 6 ημέρες
Με αεροπορικές μεταφορές: περίπου 5 έως 10 ημέρες
Με θαλάσσιες μεταφορές: 13 έως 30 ημέρες
Α) Μπορείτε να πληρώσετε το κόστος αποστολής όταν τα εμπορεύματα φτάσουν στην πλευρά σας
Β) Ή στείλτε το κόστος αποστολής στην εταιρεία μας, ώστε να προπληρώσουμε το κόστος αποστολής στην Κίνα (πιο οικονομικό)
Προσφέρουμε εγγύηση 3 ετών για την οθόνη LED μας, με διάρκεια ζωής 100.000 ωρών για τις λυχνίες LED.
Προ-πωλησιακή εξυπηρέτηση: Η επαγγελματική μας ομάδα πωλήσεων και η 12ετής έμπειρη τεχνική ομάδα μπορούν να απαντήσουν σε όλες τις ερωτήσεις σας και να παρέχουν ολοκληρωμένες λύσεις για το έργο σας.
Μετα-πωλησιακή εξυπηρέτηση: Παρέχουμε οδηγίες χρήσης και ρύθμισης, προμηθεύουμε ανταλλακτικά για αντικατάσταση μονάδων και μπορούμε να στείλουμε τεχνικούς στην τοποθεσία σας για την επίλυση τυχόν προβλημάτων. Οι οθόνες LED μας σπάνια παρουσιάζουν σοβαρά προβλήματα κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης.