| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Φορητά πάνελ χορευτικής πίστας βίντεο προς πώληση, ντίσκο, γάμους, πάρτι, οθόνη χορευτικής πίστας LED
Η οθόνη πλακιδίων LED είναι μια εξειδικευμένη οθόνη LED σχεδιασμένη για εγκατάσταση στο έδαφος, με ενισχυμένη ικανότητα φόρτισης, προστατευτικές ιδιότητες και θερμική απόδοση για να αντέχει σε κίνηση υψηλής έντασης, διατηρώντας παράλληλα την κανονική λειτουργία.
| Προδιαγραφές LED | |
|---|---|
| Τύπος | SMD |
| Πρότυπο LED | Πραγματικό Pixel (1R1G1B) |
| Μήκος κύματος κόκκινου | 625-630nm |
| Μήκος κύματος πράσινου | 515-530nm |
| Μήκος κύματος μπλε | 465-475nm |
| Προδιαγραφές μονάδας | |
|---|---|
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Ανάλυση | 52x52 κουκκίδες |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Προδιαγραφές ντουλαπιού | |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού (Π*Υ) | 500x500mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού | 104x104 κουκκίδες |
| Πυκνότητα pixel | 43.222 κουκκίδες/m² |
| Βάρος ντουλαπιού | ≤6.5kg |
| Υλικό | Αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση |
| Επιπεδότητα ντουλαπιού | ≤0.3mm |
| Παράμετροι οθόνης | |
|---|---|
| Βαθμονόμηση χρώματος/φωτεινότητας | Ναι |
| Θερμοκρασία χρώματος (K) | 3000-10000 |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | ≥97% |
| Αντίθεση | 5000:1 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 160°/Κάθετη 140° |
| Τάση εισόδου | AC100~240V (50-60Hz) |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: 800w/m² Μέση: 280w/m² |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 αδιάβροχο |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό, αντικρουστικό, υψηλή ικανότητα φόρτισης |
Διατίθενται πολλαπλές επιλογές - καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας
Εξωτερική σειρά: P3.91, P4, P4.81, P5, P5.95, P6, P6.67, P8 (SMD) και P10, P12, P16, P20, P25 (DIP) μονάδες/οθόνες LED πλήρους χρώματος.
Εσωτερική σειρά: P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P5, P6, P10 (SMD) εσωτερικές μονάδες/οθόνες LED πλήρους χρώματος.
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια μεταφορά, αεροπορική μεταφορά ή DHL express.
Για να μας βοηθήσετε να παρέχουμε την καλύτερη λύση, παρακαλούμε δώστε τις ακόλουθες πληροφορίες: