| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Οθόνη LED υψηλής ανάλυσης για χορό με εξαιρετική ποιότητα εικόνας, εύκολη εγκατάσταση και φορητότητα. Ιδανική για εσωτερικές και εξωτερικές εκδηλώσεις πάρτι.
| Τάση | AC110v/240v |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος | 60w, 50-60Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Στατική λειτουργία/αλλαγή αστραπής, λειτουργία αλλαγής χρώματος/ακουστική λειτουργία |
| Σύνδεση DMX | Τυπικό 3-pin |
| Σήμα ελέγχου | Ψηφιακός σωλήνας DMX512 σε χώρους υγειονομικής περίθαλψης |
| Τύπος σύνδεσης | Τυπική σύνδεση 8 ακίδων |
| Χωρητικότητα βάρους | 1600kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 35°C |
| Τύπος LED | LED Φ5R,G,B |
| Διαστάσεις | 1000×1000×100mm |
| Μεικτό βάρος | 35Kg |
| Επιλογές εσωτερικής οθόνης LED | P1.5, P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P10 |
|---|---|
| Επιλογές εξωτερικής οθόνης LED | P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20, P25 |
| Υλικό | Ατσάλι, αλουμίνιο, χυτό αλουμίνιο |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή (T/T, Western Union) |
| Συσκευασία | Τυπικό χαρτοκιβώτιο εξαγωγής με αφρώδες υλικό ή μαλλί μαργαριταριού, θήκη πτήσης ή ξύλινη θήκη κατά των κραδασμών |
| Χρόνος αποστολής | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Δωρεάν υποστήριξη μηχανικού διάρκειας ζωής, 5 χρόνια δωρεάν ανταλλακτικά για θέματα ποιότητας (εκτός από ζημιές που προκαλούνται από τον άνθρωπο) |
| Εφαρμογές | Εμπορικά κέντρα, τράπεζες, κόμβοι μεταφορών, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, οχήματα και άλλα |
Διαθέσιμο σε συσκευασία ξύλινης θήκης ή θήκης πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης της θαλάσσιας, αεροπορικής ή DHL express.
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, ενημερώνουμε τακτικά τον εξοπλισμό και διατηρούμε τυποποιημένη παραγωγή μονάδων για να διασφαλίσουμε συνεπή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και η επαγγελματική μας τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας παράλληλα υψηλά πρότυπα ποιότητας.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των προθεσμιών παράδοσης και μπορούμε να εφαρμόσουμε διαδικασίες έκτακτης ανάγκης αποθεμάτων όταν χρειάζεται για να διασφαλίσουμε αδιάκοπη προμήθεια.
Από τη συμβουλευτική πριν την πώληση έως την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε ολοκληρωμένη υπηρεσία, συμπεριλαμβανομένων συστάσεων προϊόντων και συνεχούς παρακολούθησης χρήσης.