| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8.928 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Τάση | AC110v/240v |
|---|---|
| Συχνότητα ισχύος | 60w, 50-60Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Στατική λειτουργία/αλλαγή αστραπής, λειτουργία αλλαγής χρώματος/ακουστική λειτουργία |
| Σύνδεση DMX | Τυπικό 3-pin |
| Σήμα ελέγχου | Ψηφιακός σωλήνας DMX512 σε χώρους υγειονομικής περίθαλψης |
| Τύπος σύνδεσης | Τυπική σύνδεση 8 ακίδων |
| Αντέχει σε πίεση | 1600kg |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10°C-35°C |
| Λάμπα | LED Φ5R,G,B |
| Μέγεθος | 1000*1000*100mm |
| Β.Β. | 35Kg |
| Είδη | Εσωτερική οθόνη LED: P1.5, P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P4.81, P5, P6, P7.62, P10 Εξωτερική οθόνη LED: P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20, P25, P31.25 |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, αλουμίνιο, χυτό αλουμίνιο |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή T/T Western Union |
| Συσκευασία | Τυπικό χαρτοκιβώτιο εξαγωγής με πλήρες αφρώδες υλικό ή μαργαριταρένιο μαλλί Θήκη πτήσης Ξύλινη θήκη κατά των κραδασμών |
| Αποστολή | 5 έως 7 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Υπηρεσία Μετά την Πώληση | Διάρκεια ζωής με δωρεάν υποστήριξη από επαγγελματία μηχανικό. Εντός 5 ετών, παροχή ανταλλακτικών δωρεάν εάν υπάρχει πρόβλημα ποιότητας (όχι λόγω τεχνητής ζημιάς) |
| Εύρος Χρήσης | Εμπορικό κέντρο, τράπεζα, στάση λεωφορείου, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και άλλα |