| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Η βέλτιστη γωνία θέασης | H:360°, V:360° |
| Σχετική υγρασία | ≤95%RH |
| IC | MBI 5024 IC |
| Δυναμική ονομαστικής ισχύος/Μέση ισχύς | 400W/240W |
| Τρόπος σάρωσης | Στατική σάρωση |
| Φωτεινότητα | Πάνω από 3000 |
| Προδιαγραφές LED | |
| Τύπος | ΜΜΔ |
| Πρότυπο LED | Πραγματικά Pixel (1R1G1B) |
| Κόκκινο μήκος κύματος | 625-630 nm |
| Πράσινο μήκος κύματος | 515-530 nm |
| Μπλε μήκος κύματος | 465-475nm |
| Προδιαγραφές μονάδας | |
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Απόφαση | 52x52 κουκίδες |
| Μέγεθος ενότητας | 250x250 χιλιοστά |
| Προδιαγραφές υδραυλικού | |
| Μέγεθος του ντουλαπιού (W*H) | 500x1000 χιλιοστά |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου | 104x208 κουκίδες |
| Πιξέλες πυκνότητα | 43222 σημεία/μ2 |
| Βάρος του ντουλαπιού | ≤6,5 kg |
| Υλικό | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Σπίτιση του ντουλαπιού | ≤ 0,3 mm |
| Παράμετροι οθόνης | |
| Καλιβέρωση χρώματος/φωτεινότητας | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία χρώματος (K) | 3000-10000 |
| Απόκλιση από την απόσταση κέντρου φωτός | < 3% |
| Ομοιόμορφη φωτεινότητα | ≥97% |
| Ομοιότητα χρώματος | Μέσα σε ±0,003C×,Cy |
| Αντιδιαστολή | 5000:1 |
| Γωνία προβολής | Οριζόντια 160°/Κοντά 140° |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800w/m2 Μέσος όρος: 280w/m2 |
| Μέθοδος οδήγησης | 13 σάρωση |
| Επίπεδο προστασίας | Αδιάβροχο IP65 |
| Επίπεδα σκιάς γκρι | R(256) G(256) Β(256) |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Χρησιμοποιείται σε θερμοκρασία | -20 - 50°C |
| Ενεργοποίηση υπό υγρασία | 10 - 90% |
| Χαρακτηριστικά | Αντιστροφή, αντισύγκρουση, μεγάλη αντοχή |
| Χρήση | LED δάπεδα, φόντο LED τοίχων |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κείμενο, εικόνα, βίντεο |