| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Τύπος | SMD3535/2727 |
| Ετικέτα | Επίσταρ |
| Συμφωνία | 1R1G1B 3in1 |
| Παράμετροι τσιπ (κόκκινο) | 620-625nm IV:800-960mcd |
| Παράμετροι τσιπ (πράσινο) | 520-525nm IV:1350-1650mcd |
| Παράμετροι τσιπ (μπλε) | 470-475nm IV:330-400mcd |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 256 × 128 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 = 512 (σημεία) |
| Διάσταση οθόνης (W*H) | 512 × 512 mm |
| Μέγεθος οθόνης (W*H*D) | 960 × 960 × 130 mm |
| Υλικό ντουλαπιών | ΑΛΥΜΙΝΙΟ ΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΗΣ |
| Συχνότητα καρέ | 60 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος άνω των 50 kV |
| Φωτεινότητα | ≥7000cd/sqm |
| Γωνία θέασης | 140° ((Οριζόντια), 140° ((Κοντά) |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 8 μέτρα |
| Επεξεργασία χρωμάτων | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος (μέγιστη) | 1600W/h |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 256 επίπεδα χρώματος, ρυθμιζόμενα χειροκίνητα/αυτόματα |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος (μέσος όρος) | 280W/h |
| ΜΤΠΔ | 10,000 ώρες |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Κείμενο, γραφικά, βίντεο |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 1000 Hz |
| Επίπεδο προστασίας (πρώτη/πίσω) | IP65 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C~55°C |
| Ποσοστό δυσλειτουργίας Dot | < 0.0001 |
| Η υγρασία | 10%~90% |
| Πιστοποίηση | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα συστήματα που αναφέρονται στο σημείο 1 ανωτέρω. |