| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Το P6 LED Billboard Εξωτερικού Χώρου είναι γνωστό για την προβολή εικόνων και βίντεο υψηλής ποιότητας σε ευρύ κοινό. Ιδανικό για εφαρμογές εξωτερικής διαφήμισης, όπως τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Ο ειδικός αδιάβροχος σχεδιασμός της P6 SMD Outdoor LED Billboard την προστατεύει από νερό και σκόνη. Όταν εγκαθίσταται σε εξωτερικούς χώρους, η προστασία είναι κρίσιμη. Η υψηλή βαθμολογία IP65 εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
Όλες οι εξωτερικές σταθερές σειρές υιοθετούν τροφοδοτικό Meanwhile, με αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής έως 82%, χαμηλή απαγωγή θερμότητας και μεγάλη διάρκεια ζωής. Τα κανονικά τροφοδοτικά έχουν αναλογίες μετατροπής κάτω από 80%, με υψηλότερη απαγωγή θερμότητας και λιγότερη σταθερότητα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/τ.μ. | 27778/τ.μ. |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος ενότητας/mm | 192*192 |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/τ.μ. |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Κάθετη γωνία θέασης | 120° |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1920Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέγιστη ισχύς | <800W> |
| Μέση ισχύς | <300W> |
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL express.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο τακτικά ενημερωμένος εξοπλισμός μας και η τυποποιημένη παραγωγή μονάδων διασφαλίζουν σταθερή ποιότητα προϊόντων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, προωθώντας παράλληλα την τεχνική καινοτομία.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των υποσχεθέντων ημερομηνιών παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες έκτακτης ανάγκης αποθεμάτων όταν είναι απαραίτητο για τη διατήρηση αδιάκοπης παροχής.
Προ-πωλήσεις: Εξετάζουμε προσεκτικά τις απαιτήσεις σας και προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα. Μετά-πωλήσεις: Παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων για τη συνεχή βελτίωση των προσφορών μας.
Η ομάδα μας είναι πάντα διαθέσιμη για να παρέχει πλήρη υποστήριξη!