| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Εμπορικό Κέντρο 4x6m Μεγάλη εξωτερική P8 LED διαφημιστική πινακίδα με υψηλή φωτεινότητα και υψηλής ποιότητας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 15626m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256*128 |
| Απόσταση προβολής | 8-180 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1920 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.