| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 3.91-7.82mm |
| Τύπος LED | SMD3538 |
| Κουτί | Σίδηρος ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Η βέλτιστη γωνία θέασης | Ο:160°, Κ:140° |
| Σχετική υγρασία | ≤90%RH |
| Κανονικό μέγεθος κουτιού | 500mm x 1000mm |
| Χρόνος εγγύησης | 3 χρόνια |
| IC | MBI 5024 IC |
| Μάρκα Chip | Epistar led |
| Φωτεινότητα | Πάνω από 3000 |
Διαφημιστική Οθόνη LED Καταστήματος Γυαλιού P3.91-7.82 Διαφανής Οθόνη LED Poster LED Display Screen
Χρησιμοποιείται ευρέως σε γυάλινους τοίχους κουρτίνας, βιτρίνες καταστημάτων, εμπορικά κέντρα, τερματικούς σταθμούς, εκθεσιακούς χώρους αυτοκινήτων, εκθεσιακούς χώρους, επιχειρηματικούς χώρους, καταστήματα 4S, γυάλινους τοίχους κουρτίνας γραφείων, κ.λπ.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Διαφημιστική Οθόνη Διαφανής |
| Pixel Pitch | 3.91-7.81mm |
| Μέγεθος Μονάδας | 500mm*1000mm |
| Πυκνότητα | 16384(dot/m²) |
| Μέγεθος Κουτιού | Προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο LED | SMD2525 |
| Φωτεινότητα | ≥4500CD |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο Προστασίας | IP43 |
| Μέθοδος Οδήγησης | 1/4 scan |
| Γωνία Θέασης | Ο: ±150 μοίρες Κ: ±210 μοίρες |
| Καλύτερη Απόσταση Θέασης | 8-100m |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 900W/m² |
| Διάρκεια Ζωής Οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| MTBF | ≥5.000 ώρες |
| Ποσοστό Τυφλού Σημείου | <1> |
| Λειτουργία Τροφοδοσίας | AC220±10% 50Hz/AC110±10% 60Hz |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -20 Κελσίου~+60 Κελσίου |
| Υγρασία | 10%~90% RH |
| Περιεχόμενο Οθόνης | Βίντεο, DVD, VCD, TV, εικόνα, καρτούν, γραφικά, κείμενα.κ.λπ. |
| Απόσταση Μετάδοσης | Οπτική ίνα πολλαπλών τρόπων<500m, οπτική ίνα μονής λειτουργίας<30km, καλώδιο δικτύου<100m |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, FCC |