| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές LED | |
|---|---|
| Τύπος | ΜΜΔ |
| Πρότυπο LED | Πραγματικά Pixel (1R1G1B) |
| Μακροκύματα | Κόκκινο: 625-630nm, Πράσινο: 515-530nm, Μπλε: 465-475nm |
| Προδιαγραφές μονάδας | |
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Απόφαση | 52 × 52 κουκίδες |
| Μέγεθος ενότητας | 250 × 250 χιλιοστά |
| Προδιαγραφές υδραυλικού | |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 × 500 χιλιοστά |
| Πιξέλες πυκνότητα | 43,222 σημεία/μ2 |
| Υλικό | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Βάρος | ≤6,5 kg |
| Παράμετροι οθόνης | |
| Γωνία προβολής | 160° οριζόντια / 140° κατακόρυφη |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800w/m2, μέσο όρο: 280w/m2 |
| Επίπεδο προστασίας | Αδιάβροχο IP65 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 40°C |
| Χαρακτηριστικά | Αντιστροφή, αντισύγκρουση, υψηλή αντοχή |