| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91-7.82 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | 360-585$/sqm |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.91-7.82 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 mm |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600m2 |
| Το Βέλτιστο | 200w/m2 |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφανής διαφημιστική οθόνη |
| Πιξέλες | 3.91-7.82 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα | 16384 ((σημείο/μ2) |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμοσμένο |
| Καθορισμός LED | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1000CD |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1200HZ |
| Επίπεδο προστασίας | IP43 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 σάρωση |
| Γωνία προβολής | H: ±150 βαθμοί V: ±210 βαθμοί |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 8-100 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 900W/m2 |
| Ζωή της οθόνης | ≥100.000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | ≥ 5.000 ώρες |
| Ποσοστό τυφλού σημείου | < 1/50000 |
| Τρόπος τροφοδοσίας | Διάταξη 2 |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -20 βαθμοί Κελσίου~+60 βαθμοί Κελσίου |
| Η υγρασία | 10% ~ 90% RH |
| Εμφάνιση περιεχομένου | Βίντεο, DVD, VCD, τηλεόραση, εικόνα, κινούμενα σχέδια, γραφικά, κείμενα. |
| Απόσταση μετάδοσης | Πολλαπλής λειτουργίας ίνες < 500m, ενιαίας λειτουργίας ίνες < 30km, καλώδιο διαδικτύου < 100m |
| Πιστοποιητικό | Εφαρμογή των κανόνων CE, ROHS, FCC, CB |