| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | 386$-552$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 3535/2727 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Τετάρτη | DC5V |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27778 |
| Φωτεινότητα | 5500 |
| Μέγεθος ενότητας | 192*192 |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος εικονοστοιχείων | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Χρώμα pixel | RGB |
| Μέγεθος μονάδας | 320*320mm |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Πιξέλες απόσταση | 6 χιλιοστά |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*32 |
| Δρόμος οδήγησης | 1/8 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 80W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C - +50°C |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 960*960mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 96*96 |
| Ποσότητα μονάδας | 5*5 |
| Σφιχτότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 7000-11000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 110° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 50° |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP67/IP65 |
| Μη επίπεδη | < 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | < 1 mm |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 750W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | 800-3840Hz |
| Γάση γκρι | 1024*1024*1024 βαθμός/1073741824 |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 256 βαθμός με αυτο-οπτική / χρώμα & 8 βαθμός με το χέρι |
| Σημείο εισόδου | RF, S-video, RGB, RGBHV, YUV, YC & σύνθεση, κλπ. |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0001 |