| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 6 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Να είμαστε ο κορυφαίος προμηθευτής δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων που βοηθούν άλλες εταιρείες να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
| Ονομασία του προϊόντος | P10 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960 × 960 χιλιοστά |
| Υψηλή φωτεινότητα | 7500 νιτ |
| Βάρος του ντουλαπιού | 39 κιλά |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος άνω των 50 kV |
| Τρόπος οδήγησης | 1/2 σάρωση |
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα προϊόντα που αναφέρονται στο σημείο 1 του παρόντος παραρτήματος. |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 τ.μ. |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 12 έως 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Συνεχή ποιότητα:Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED με τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένη παραγωγή μονάδων.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε τιμές απευθείας από το εργοστάσιο.
Γρήγορη παράδοση:Δεσμεύονται για τις υποσχεθείσες ημερομηνίες παράδοσης με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν χρειάζεται.
Τέλεια εξυπηρέτηση:Ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και υποστήριξη μετά την πώληση με παρακολούθηση της χρήσης του προϊόντος.
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!